«•´¨*•.¸.«:::MaNiAc:::».«::: CeMrEcİlEr :::».¸.•*¨`•»
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

«•´¨*•.¸.«:::MaNiAc:::».«::: CeMrEcİlEr :::».¸.•*¨`•»

(¯`·._.·[єη güzєℓ ¢ємяє кємєя ƒαη ѕιтєѕιηє нσşgєℓ∂ιηιz]·._.·´¯)

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

DÜZGÜN TÜRKÇE KULLANMAYANLARIN DİKKATİNE!!!...

2 posters
YazarMesaj
YoSHY_TiRYaKiSi
YoShY-Ci AdMin
YoShY-Ci AdMin
YoSHY_TiRYaKiSi

En Sevdiğin Hepsi Kızı : YASEMİN!YASEMİN!YASEMİN!

DÜZGÜN TÜRKÇE KULLANMAYANLARIN DİKKATİNE!!!... Empty
MesajKonu: DÜZGÜN TÜRKÇE KULLANMAYANLARIN DİKKATİNE!!!...   DÜZGÜN TÜRKÇE KULLANMAYANLARIN DİKKATİNE!!!... Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 6:36 pm

Arkadaşlar bundan sonra düzgün Türkçe kullanmayanlar ceza alacaklar gerekirse banlanacaktırlar!Mesela:
Cnm bnm ,yha ,oke ,ok, chok sheker,kıssslar...v.b kelimeler kullananlar!
Ve böyle konuşanlar için bu foruma 'Tehlike de Olanlar'diye bir başlık açıp orda uyarılarını vermeden önce hatırlatacağım,eğer hala devam ederlerse uyarılarını alacaklar ve hala bu davranışlar sürüyorsa siteden atılacklar
Size noktasına virgülüne kadar uyun demiyorum buna ben karısamam ama en azından biraz daha dikkatli olmanızı istiyorum! Wink
http://www.maniachepsiciler.forumslife.com
mavişim...=)
Cemre ve Grup Hepsi Aşığı
Cemre ve Grup Hepsi Aşığı
mavişim...=)

DÜZGÜN TÜRKÇE KULLANMAYANLARIN DİKKATİNE!!!... Empty
MesajKonu: Geri: DÜZGÜN TÜRKÇE KULLANMAYANLARIN DİKKATİNE!!!...   DÜZGÜN TÜRKÇE KULLANMAYANLARIN DİKKATİNE!!!... Icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 7:39 pm

canım benim bravo yaptığın şey çok güzel .............. sana katılıyorum ama ara sıra hızlı yazdığımız için karışıyor onada anlayış gözterelim bence ....... ama bu ceza süper hayla türkiyede türkçemizi güzel konuşamayanlar var.......baravo bravo BRAVO lol! lol! cheers cheers Razz Razz Laughing

DÜZGÜN TÜRKÇE KULLANMAYANLARIN DİKKATİNE!!!...
1 sayfadaki 1 sayfası